niedziela, 9 października 2016

Festiwal Światła Łódź 2016

Od 7 do 9 października w Łodzi odbywa się Festiwal Światła, który ściąga tłumy łodzian. Dosłownie tłumy. Postanowiłam wybrać się wczoraj z przyjaciółmi na tę imprezę. Oczywiście wszyscy z aparatami ;P. I wszystko było by fajnie, gdyby właśnie nie ten natłok ludzi. Emocji miałam w sobie mnóstwo. Raz była to złość, że ktoś zasłania mi widoki i nie mogę zrobić satysfakcjonującego mnie zdjęcia. Innym razem była to radość z obejrzenia niezwykłego, świetlnego spektaklu. Ogólnie wróciłam zmęczona całą tą imprezą, ale zdjęcia są. A czy udane? Cóż mogły być lepsze ;).Myślę, że na dzisiaj wystarczy. Cdn...;).

3 komentarze:

 1. Super wydarzenie, ciekawa fotorelacja. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna impreza! Pierwsze zdjęcie chyba najbardziej udane :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko tam było zrobić dobre zdjęcia. Ja tez miałem z tym problem. Natłok ludzi taki, że szok i jak się w jednym miejscu stanęło tak za cholerę nie dało się zmienić ujęcia. Moje zdjęcia z festiwalu sa tutaj -> http://zyrol81.deviantart.com/
  I jak w Twoim przypadku - stanąłem, zrobiłem kilka fotek i wróciłem do domu. Na Piotrkowską się nie pchałem, bo z małym dzieciem to była mordęga. W zasadzie trafiłem na plac, obejrzałem ze dwa razy skaczące budynki, zrobiłem kilka zdjęc i wróciłem do domku.

  OdpowiedzUsuń